Home / Aktualitet / Shokuese/ Në transmetim LIVE, gazetarit i bie sipër ekrani gjigand(VIDEO)

Shokuese/ Në transmetim LIVE, gazetarit i bie sipër ekrani gjigand(VIDEO)

Gjatë  transmetimi live të një emisioni sportiv një ekran gjigant është shkëputur duke rënë mbi kurrizin e njërit prej gazetarëve të ftuar.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi teksa emisioni ishte duke u transmetuar drejtpërsëdrejti në televizion.

Nga pamjet e publikuarana në “Twitter” duket se goditja ishte e fortë duke ia përplasur gazetarit kokën në tavolinë, ndërsa moderatori u kap papritur duke mos ditur si të reagojë.

Menjëherë gazetari u dërgua në spital ku dhe ka marrë shërbimin mjekësor, teksa sipas informacioneve mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën./Opinion.al

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =