Home / Aktualitet / Shokuese/ Burri vret me thikë bashkëshorten

Shokuese/ Burri vret me thikë bashkëshorten

Krimi në familje tronditi Fierin ditën e sotme, ku një grua u qëllua për vdekje me thikë nga bashkëshorti i saj.

Autori është identifikuar si Demokrat Medina, 29 vjeç, i cili pas krimit u arratis. Viktimë mësohet se ka mbetur Irvana Medina.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në lagjen “Sheq i Madh”, rreth orës 17:20, ndërsa nuk dihen ende motivet e këtij krimi.

Policia ka ngritur pik kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit të Fierit, me qëllim kapjen e autorit.

Check Also

Nga lajmet për ndarjen me Shkëlzenin te marrëdhënia me ish-Kryeministrin, flet Armina Mevlani

Armina Mevlani prej disa vitesh tashmë po shijon romancën me djalin e ish kryeministrit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 13 =