Home / Aktualitet / Shkrumbohet gjatë natës makina e Policit, një person me kapuç afrohet dhe i vë flakën

Shkrumbohet gjatë natës makina e Policit, një person me kapuç afrohet dhe i vë flakën

Ne orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Librazhdit.

Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale P. Xh, punonjës policie. Sipas burimeve konfidenciale për Faxweb.al  dyshohet që zjarri ishte i qëllimshëm dhe në disa kamera të biznesve pranë policia ka parë një person të maskuar me kapuç.

Fakt ky që zgjon dyshimet se mund të ketë qënë zjarrëvënie e qëllimshme por akoma nuk është bërë identifikimi i autorit. Policia është duke vijuar hetimet për ngjarjen.

Check Also

Ngacmoi seksualisht dy fëmijë në makinë, ekstradohet nga Greqia trajneri pedofil

Ekstradohet nga Greqia, ish-trajneri i futbollit Sokol Metaj i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 12 =