Home / Aktualitet / Shkodran Mustafi ‘pushton’ rrjetet sociale pas autogolit qesharak (VIDEO)

Shkodran Mustafi ‘pushton’ rrjetet sociale pas autogolit qesharak (VIDEO)

Ekipi i Shalkes po kalon një periudhë ferri në kampionatin gjerman, teksa ndodhen në vend të fundit në kampionat dhe kanë arritur të grumbullojnë vetëm 10 pikë në 25 javë kampionat.

Në përpjekje për të larguar topin nga zona, Mustafi godet topin me kokë topin drejt portës së tij, ku dhe pozicionimi i portierit ishte i gabuar sepse ishte në kundra kohë me topin e goditur nga mbrojtësi shqiptar. Ky moment është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

 

 

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × three =