Home / Aktualitet / Shkodër/ Dëgjohen të shtëna me armë zjarri, detajet e para

Shkodër/ Dëgjohen të shtëna me armë zjarri, detajet e para

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar përpara pak minutash në unazën Lindore të qytetit të Shkodrës, në afërsi të stacionit të trenit.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar teksa policia është nisur për në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen motivet dhe as autorët …

Check Also

UGSH apel qeverive/Ndihmoni gazetarët e Luginës së Preshevës

Tirane me 29.09.2020 Unioni i Gazetareve Shqiptare vlereson intensifikimin e programeve dhe projekteve bashkepunuese mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − nine =