Home / Aktualitet / Sherr në Tiranë, i mituri qëllon vëllain me thikë

Sherr në Tiranë, i mituri qëllon vëllain me thikë

Një adoleshent është plagosur me thikë në kryeqytet këtë të Premte, nga vëllai i tij i mitur.

Policia njoftoi se rreth orës 13:30, në rrugën “Hysen Xhura”, janë konfliktuar për motive të dobëta 2 vëllezër me njëri-tjetrin.

Si pasojë e konfliktit, një shtetas i mitur 12 vjeç, ka dëmtuar me mjet prerës vëllain e tij me iniciale S. O., 17 vjeç.

Ky i fundit u dërgua për ndihmë mjekësore dhe raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Check Also

Plas skandali i radhës/ Kandidati për deputet i LSI-së kapet duke blerë vota(VIDEO)

Kur na ndajnë 2 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, duket se të gjithë kandidatët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − 3 =