Home / Kronike / Kronike / Sherr me thika në Tiranë, qëllohet adoleshenti

Sherr me thika në Tiranë, qëllohet adoleshenti

Një 17-vjeçarë është plagosur me thikë në vazhdën e një konflikti me bashkëmoshatarë të tij në Yrshek të Tiranës.

Policia njoftoi këtë të Enjte se lidhur me ngjarjen janë arrestuar dy persona.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.6 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: I. H., 17 vjeç dhe E. L., 19 vjeç, pasi në Yrshek, për motive të dobëta, kanë goditur me një mjet prerës shtetasin e mitur me iniciale A. Ç., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Check Also

Basha voton për kreun e ri të PD: Proces unik

TIRANË Kreu aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka votuar sot për kryetarin e ri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + 17 =