Home / Aktualitet / Sherr masiv në Jalë, të rinjtë rrihen me grushte dhe karrige në mes të restorantit

Sherr masiv në Jalë, të rinjtë rrihen me grushte dhe karrige në mes të restorantit

Ditën e sotme ka ndodhur një sherr masiv në Jalë, në një restorant të njohur.

Në videon e shpërdarë në media online, shihet sesi disa të rinj janë duke u përleshur me karrige.

Mësohet se sigurimi i restorantit ka ndërhyrë për të qetësuar situatën, edhe pse duket qartazi se nuk munden ta mbajnë situatën nën kontroll.

Ndërkohë, lidhur me këtë ngjarje nuk ka pasur ende një reagim nga Policia e Shtetit.

Check Also

U puth dhe u përqafua me të pranishmit, Pipero kërkon falje publike: Nuk jam shembull…

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero mori çmimin “Qytetar Nderi” nga Bashkia e Skraparit pak ditë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + eighteen =