Home / Kryesore / Shërohen nga COVID 19 aktori Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij

Shërohen nga COVID 19 aktori Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij

Aktori i njohur amerikan Tom Hanks dhe bashkeshortja e tij Rita Wilson kanë dalë nga spitali në Australi pasi u kuruan për koronavirus. Lajmi behet i ditur nga BBC.

Çifti raportohet te jete futur në vetkarantinim në shtëpinë e marrë me qera në Queensland.

Ata ishin në Gold Coast ku Hanks po punonte per një film mbi jeten e Elvis Presley.

 

M.C

Check Also

Presidenti i PE: Vendet e BE-së, duhet të arrijnë një marrëveshje, ose kriza ekonomike do të thellohet

Vendet anëtare të Bashkimit Europian duhet të arrijnë marrëveshje për një plan të rimëkëmbjes së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + five =