Home / Aktualitet / Shembet rruga me kalldrëm në Gjirokastër, përmbyset një makinë

Shembet rruga me kalldrëm në Gjirokastër, përmbyset një makinë

Është shembur rruga me kalldrëm në lagjen “Palorto” të Gjirokastrës. Nga shembja e rrugës është rrëzuar dhe kthyer përmbys një makinë.

Fatmirësisht, nga rrëzimi i makinës nuk ka pasur viktima, por vetëm një të lënduar lehtë.

Shkak i shembjes së rrugës ka qenë pesha e rëndë, pasi automjeti është këmbyer me një makinë të tonazhit të rëndë.

 

Check Also

Yuri Kim publishes photos of Albanian-American Navy: They are training together to strengthen skills and cooperation

US Ambassador Yuri Kim has published on Twitter some photos, where American and Albanian soldiers …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + eleven =