Home / Bota / Rajoni / Serbia rikthen kolonet ne Mitrovicën veriore

Serbia rikthen kolonet ne Mitrovicën veriore

Mynyr Hanaj

SOT EDHE 58 SHTEPI NE VERI TË MITROVICËS

Derisa politikanët tanë bëjn foto sapër vote ne Veri të Mitrovicës dhe bëjnë gara e luftë për pushtet.

Serbia e popullon me serb atë pjesë shqiptare duke pastruar etnikisht nga shqiptarët.
Flenë populli, flenë qeveria, zënë vend tradhëtia.

Check Also

PAMJE SHOKUESE PAS CIKLONIT “LANOS” NË GREQI/ Shihni si dhjetëra makina fundosen mes gurëve e baltës (FOTOT)

Imazhet që tregojnë skena gati apokaliptike vijnë nga Assos, në në ishullin Kefalonia të Greqisë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =