Home / Showbizz / Sara nuk i kursen më pozat me Romanin, shihni sa është rritur vogëlushi

Sara nuk i kursen më pozat me Romanin, shihni sa është rritur vogëlushi

Në 2019-ën, Sara dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Romanit. Sara është kujdesur ta ruajë larg syrit të publikut vogëlushin, por kohët e fundit nuk po i kursen më fotot e tij.

Sot Sara ka postuar një foto shumë të ëmbël ku Roman shfaqet i mbështetur në kraharorin e saj.

Roman rritet nga dita në ditë dhe mesa duket në Instagramin e Sarës nuk do mungojnë më fotot e tij.

Check Also

Bëhen prindër për herë të dytë Gjiko dhe Elita

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi për Elitën dhe Gjikon m të cilët janë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − eleven =