Home / Aktualitet / Sapo lindi foshnjën përfundoi në intubim, e afërmja apel për ndihmë: Kërkohet urgjent gjak

Sapo lindi foshnjën përfundoi në intubim, e afërmja apel për ndihmë: Kërkohet urgjent gjak

Një qytetare e quajtur Anila Dinaj ka bërë një apel për ndihmë për një nënë që sapo ka lindur fëmijën ndodhet në intubim.

Qytetarja kërkon grup gjaku nga personat që kanë kaluar Covid-19 për të ndihmuar nënën e re e cila ndodhet në intubim në gjendje kritike për jetën.

Njoftimi i plotë:

JU LUTEM SHPERNDAHENI LAJMIN SA ME SHUME …TE NJERZIT QE KAN MUNDESI PER TE DHEN NDIME …JU LUTEMMM😢😢😢😢😢🙏🙏🙏🙏🙏🙏👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌👐👐🙌🙌🙌🙏🙏🙏
.
Kusherira ime, ishte ne muajin e 9 gati per te lindur. Dhe u infektua me covid. Me 39 e gjys, nisi terapin intesive. Nuk arriti permiresim. E futen ne sall te lindte bebin. Operacioni shkoi mir per bebin, ndersa ajo ka 4 dite ne intubim. Ne gjendje kritike

Kerkohet urgjent neser grup gjaku 0+,0-, B+, B- , te spitali ushtaraku, nga persona qe e kan kaluar covidin.
+46763117148

Ju lutem kush ka mundesi per ta ndimuar 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝🙌👐

Check Also

“Ka korrupsion”, Kryeministri Rama kritikon drejtuesit e Policisë

Kryeministri Edi Rama kritikoi sot hapur drejtuesit e policisë në qarqe dhe madje i akuzoi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 14 =