Home / Aktualitet / Salianji: Demokratët nuk dorëzohen

Salianji: Demokratët nuk dorëzohen

Deputeti i PD i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Korçës, Ervin Salijani, ka zhvilluar një takim me demokratët e Voskopit, ku ka theksuar se e rikthyem Voskopin blu, siç prej shumë kohësh nuk ishte.

Ky rezultat ka ardhur ‘falë sakrificës, kontributit dhe punës së palodhur! Demokratët nuk dorëzohen’, shkruan Salijani në Facebook.

Postimi i plotë i Ervin Salijanit:

Me shtabin e njësisë Voskop, Bashkia Korçë.

E premtuam dhe e rikthyem Voskopin blu siç prej shumë kohësh nuk ishte falë sakrificës, kontributit dhe punës së palodhur! Demokratët nuk dorëzohen.

Falenderime nga zemra.

Check Also

Ministria publikon shifrat e COVID: Ja sa viktima dhe të infektuar u shënuan gjatë 24 orëve

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,596 testime, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × three =