Home / Kryesore / Rriten sërish shifrat në Greqi, mbi 1 mijë raste të reja, ja sa viktima u shënuan gjatë 24 orëve

Rriten sërish shifrat në Greqi, mbi 1 mijë raste të reja, ja sa viktima u shënuan gjatë 24 orëve

Greqia ka shënuar këtë fillim jave një rritje të shifrave ndaj COVID-19. 1 mijë e 724 raste dhe 65 viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Nga ana tjetër në spitale vijojnë të ezaurohen kapacitetet pasi janë plot 738 pacientë në intubim.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =