Home / Aktualitet / Rrëzohet porta e banesës, zë poshtë të miturën 6-vjeçare

Rrëzohet porta e banesës, zë poshtë të miturën 6-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Kalush të Rrogozhinës, ku porta e banesës ka goditur një 6-vjeçare, e cila ishte duke luajtur në oborr. E mitura me iniciale N.D ka marrë plagë të shumta dhe është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin intesiv të mjekëve.

“Më datë 26.03.2021, në fshatin Kalush, Rrogozhinë, shtetasja e mitur me iniciale N. D, 6 vjeçe, duke luajtur në oborrin e banesës , është rrëzuar porta dhe për pasojë ka dëmtuar të miturën, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton zyrtarisht Policia e Tiranës.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + one =