Home / Kronike / Kronike / Rrëzohen nga skela dy punëtorë të By Pass-it në Gjirokastër, dërgohen në spital

Rrëzohen nga skela dy punëtorë të By Pass-it në Gjirokastër, dërgohen në spital

Dy punëtorë të By Pass-it në Gjirokastër janë rrëzuar nga skela. Abcnews.al mëson se ngjarja ka ndodhur tek ura Nanxës.

Agron Baboçi, 59 vjeç, dhe Erjon Meçani, 37 vjeç, të dy punonjës të firmës janë rrëzuar ndërsa ishin duke punuar dhe kanë marrë lëndime në trup.

Mësohet se ata janë dërguar në spitalin n rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Check Also

Zjarr në bodrumin e ministrisë së Financave

Zjarr në bodrumet e ministrisë së Financave. Ngjarja ndodhi ditën e sotme. Burime për ‘BalkanWeb’ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + ten =