Home / Aktualitet / Rrëfimi shokues i 17 vjeçares: Krimet e tmerrshme s*ksuale të ISIS, virgjëreshat në dhomë me 40 xhihadistë

Rrëfimi shokues i 17 vjeçares: Krimet e tmerrshme s*ksuale të ISIS, virgjëreshat në dhomë me 40 xhihadistë

Krimet e kobshme s*ksuale të ISIS janë të paharruara dhe kanë trondititur botën.

Këtu kemi një rrëfim të tmershëm të një adoleshente e komunitetit kristian yazidi, e cila ka rrëfyer sesi ajo dhe motra e saj 10 vjeçe janë përdhunuar çdo ditë nga xhihadistët pasi u shitën si skllave s*ksi. Ajo tregon se tani ka mbetur shtatzënë.

Vajza është vetëm 17 vjeçe dhe tregon se ditë pas dite për 9 muaj rresh ajo kishte vetëm një rrugëzgjidhje ‘ të zgjidhte mes vdekjes dhe vdekjes”, pasi i duhej të përballej me torturat dhe dhunën s*ksuale të militantit të ISIS dhe skuadrën e tij të truprojeve.

Adoleshentja ka rrëfyer se  është përdhunuar në grup, se ishte rrahur dhe se ishte djegur me ujë të nxehtë nëse do të refuzonte mënyrën e përdhunimit nga ISIS

Vajzat e virgjëra merreshin në një dhomë ku ishin 40 burra, thote ajo. Ata zgjidhnin ke te donin dhe mendoj se unë isha me fat pasi nuk isha aq e bukur sa të tjerat.

Check Also

Biden: Amerika, gati të udhëheqë botën

Presidenti i zgjedhur Joe Biden deklaroi të martën se SHBA është “gati të udhëheqë botën, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 14 =