Home / Showbizz / Rovena Stefa, zbulon kujt i dedikohet kënga ‘Burrë Të Martuar Dashurova’

Rovena Stefa, zbulon kujt i dedikohet kënga ‘Burrë Të Martuar Dashurova’

Rovena ka rrëfyer gjithcka, për moderatoren Ester Bylyku, e ftuar në emisionin e saj ‘Glamour Zone’ në RTV Ora.

E pyetur nëse kjo këngë është dedikim, Rovena Stefa përgjigjet: ‘Kjo këngë nuk është bazuar në histori të vërtetë, nuk është dedikim. Tekstin e ka shkruar Avni Cahili. Ai nuk më pyeti mua çfarë teme do, thjesht u fymëzua nga muzika dhe bëri tekstin.’

 

Check Also

Aktorja e njohur bëhet nënë në moshën 39-vjeçare

Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali “Lule të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + eighteen =