Home / Showbizz / Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes

Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes

Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistit Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në mediat rozë.

Çifti pranoi në heshtje romancën pasi u kapën “mat” nga ndjekësit, hërë nga fotot në të njëjtin vend e herë nga rrobat e njëjta që shkëmbenin.

Por të ketë zgjatur kaq pak romanca mes dyshes?

Në një kontroll të shpejt në Instagram aktorja dhe futbollisti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe kjo çon në dyshimet se i kanë dhënë fund lidhjes.

Check Also

Arbana Osmani gati për “Big Brother Vip”, Xhemi Shehu fansja e saj më e madhe

Shoqëria e Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit tashmë është një shembull për shumë njerëz. Dy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × one =