Home / Showbizz / Rita Ora dhe i dashuri në krizë, shkaku

Rita Ora dhe i dashuri në krizë, shkaku

Rita Ora dhe i dashuri i saj, Romain Gavras janë duke përjetuar një krizë në marrëdhënien e tyre.

Mediat e huaja raportojnë se shkak i prishjes së marrëdhënies së tyre është thyerja e rregullave të izolimit nga Rita Ora.

Rita tani po ndjek rregullat, mirëpo kjo po e mban larg nga i dashuri i saj, për shkak të kufizimeve të udhëtimit dhe bllokimit.

Ndërkohë thyerja e rregullave nga Rita Ora është komentuar shumë kohët e fundit dhe po pritet një vendim i radhës nga gjykata.

Check Also

Martohet për herë të 5-të Nicolas Cage, ja sa vite diferencë ka me partneren

Nicolas Cage, 56 vjeç, është përsëri një burrë i martuar, pasi është martuar me Riko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 14 =