Home / Kryesore / Rikthehen reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot

Rikthehen reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të qëndrueshëm por në disa zona do të ketë edhe reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Check Also

“Këto janë tri pikat e tij të forta”, Spartak Ngjela tregon kush do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka mendimin se fitorja e Lulzim Bashës, në zgjedhjet e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − thirteen =