Home / Bota / Rihana thyen rrjetin, merr 8 milionë like në vetëm pak orë

Rihana thyen rrjetin, merr 8 milionë like në vetëm pak orë

Artistja e njohur Rihanna ka publikuar një fotografi tepër provokuese në rrjete sociale që ka marrë miliona pëlqime brenda pak orësh.

Ylli i muzikës pop postoi një imazh ‘topless’ marramendëse, ka arritur mbi 8 milionë pëlqime deri tani.

Riri ka zbukuruar dekoltenë me perla e xhevahire, të cilat e kanë bërë foton edhe më seksi e intriguese.

“Kur Popcaan më thotë: Vajzë, nuk dua që ti të veshësh të brendshme për mua sonte”, komenton ajo në kufijtë e fotos, duke iu referuar DJ xhamajkian dhe duke cituar një frazë nga kënga e saj, “Naked”.

Fotografitë, të ndaluara për të miturit nuk erdhën rastësisht. Vetëm disa ditë më parë, Rihanna mbylli linjën e saj të modës.

Check Also

Në ditëlindjen e saj, Ermali i bën Amit dedikimin më romantik

Amarda Toska është padyshim një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 2 =