Home / Kryesore / Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni më shumë detaje për motin sot

Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni më shumë detaje për motin sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territor.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat nuk do të pësojnë ndryshime të mëdha, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja e

Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja e

Check Also

Pesë pacientë nuk ia dalin dot me Covid-19, sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2584 testime, 465 të shëruar, 138 raste të reja dhe 5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two − one =