Home / Showbizz / Reperi i njohur shqiptar baba për herë të dytë? Detaji që ngre dyshimet

Reperi i njohur shqiptar baba për herë të dytë? Detaji që ngre dyshimet

Kudo në rrjet po përflitet se bashkëshortja e Lumit B, Miranda mund të jetë në pritje të ëmbël. Dyshimet kanë lindur nga një postim i saj në rrjete sociale.

Teksa ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory, Miranda është pyetur nëse ka menduar për një fëmijë të dytë. Ajo është përgjigjur e bindur se tani është pikërisht koha e duhur.

“Po kam menduar dhe tani është fiks koha për të bërë një bebush”, ka shkruar bashkëshortja e reperit. Megjithatë nuk dihet ende nëse kjo është thjesht një dëshirë, apo bebi është nisur.
Image

Check Also

Motrat Hadid përçajnë 100 milionë persona me postimet e tyre: Izraeli nuk është shtet

Supermodelet motra, Gigi dhe Bella Hadid, kanë shkaktuar një stuhi komentesh në rrjetet sociale, pas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 − two =