Home / Bota / Rëndohet situata e COVID në Gjermani, Merkel merr vendimin e rëndësishëm

Rëndohet situata e COVID në Gjermani, Merkel merr vendimin e rëndësishëm

Gjermania po përjeton një valë të tretë pandemie, ku numri i të infektuarve dhe i personave që nuk ia kanë dalë të jetojnë vazhdon të mbetet e lartë.

Check Also

Lajm i mirë/ Ky shtet i dhuron Shqipërisë 10 mijë doza vaksine anti-Covid

Në seancën parlamentare të Qeverisë së Kroacisë, u miratua sot një vendim për të dërguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + eleven =