Home / Aktualitet / Rama: Vota në 25 prill për Lasgush Poradecin dhe Mitrush Kutelin

Rama: Vota në 25 prill për Lasgush Poradecin dhe Mitrush Kutelin

Vota në 25 prill është dhe për Lasgush Poradecin dhe Mitrush Kutelin. Po ccfaarë pogradecarësh jeni ju të votoni Ilir Metën përpara Lasgush Poradecit? Të votoni Monika Kryemadhin përpara Mitrush Kutelit? Le të mos flasim për Sali Berishën pastaj.

Check Also

Vrasja e Mehmet Qemës nxjerr në dritë krime të tjera/ Çfarë zbuloi Policia në magazinën e viktimës

Disa ditë pas vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema në zonën e 5 majit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 10 =