Home / Aktualitet / Rama thumbon Bashën: Është për t’u admiruar dikush që gatuan me këpucë

Rama thumbon Bashën: Është për t’u admiruar dikush që gatuan me këpucë

Kryeministrit Edi Rama iu kërkua nga gazetarët që të jepte një koment mbi foton e kryedemokratit Lulzim Basha duke gatuar në kushte shtëpia. Rama u shpreh me ironi se dikush që gatuan me këpucë aq më tepër të shtunën mbrëma është për t’u admiruar.

“Unë mendoj se është për tu admiruar një njeri që gatuan me këpucë dhe që gatuan me këpucë të shtunën mbrëma, kjo bën diferencën”, tha Rama.

Check Also

Aksident me vdekje në Tiranë, kamioni përplas këmbësoren 60-vjeçare

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në zonën e Astirit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 6 =