Home / Aktualitet / Rama sërish në ‘Air Albania’, viziton të moshuarit +80 vjeç që po vaksinohen

Rama sërish në ‘Air Albania’, viziton të moshuarit +80 vjeç që po vaksinohen

Postimi i plotë i Ramës: Qendra e Vaksinimit në Arenën Kombëtare – Vijon vaksinimi i gjysheve dhe gjyshërve +80 vjeç.

Nesër mbërrijnë 15 mijë doza të tjera Pfizer dhe brenda dy javëve të para të marsit COVAX ka konfirmuar më në fund, nisjen e furnizimit me vaksinën AstraZeneca, të cilën do ta fusim menjëherë në procesin e vaksinimit të mësuesve.

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × four =