Home / Aktualitet / Rama publikon videon e mjekut dhe ironizon Bashën: Ka mbaruar shkollën me pesa. Zgjohu Luli, zgjohu dreqin

Rama publikon videon e mjekut dhe ironizon Bashën: Ka mbaruar shkollën me pesa. Zgjohu Luli, zgjohu dreqin

Kryeministi Rama publikon një video dhe thotë se personi që kreu i PD Lulzim Basha dje citoi dhe shprehej se nuk kishte tamponë në Durrës, nuk është mjek, madje shkollën e ka mbaruar me 5-sa.

Sipas Ramës, Zija Alhysa ka kryer vetëm shkollën e mesme bujqësore, nga viti 1982 deri në vitin 1983.

“Zgjohu Lul zgjohu, zgjohu dreqin zgjohu zgjohu! Zgjohu miku im se s’ka lezet fare kjo farë derexheje kështu… Zgjohu”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

Video:

https://www.facebook.com/watch/?v=1482586855465556

 

Check Also

Vizita e Escobar në Tiranë! Takime me Ramën dhe Bashën, mesazhi i ambasadës

 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në vendin tonë, me anë të një postimi në rrjetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + thirteen =