Home / Aktualitet / Rama publikon pamje nga Pazari i Gjirokastrës

Rama publikon pamje nga Pazari i Gjirokastrës

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka ndarë në rrjetet sociale, disa imazhe të qytetit të Gjirokastrës.

Në pamjet e publikuara tregohet se si ka qenë Pazari i Gjirokastrës dhe se si është bërë pas ndërhyrjeve që sipas kryeministrit janë bërë nga autoritetet për mirëmbajtjen e vlerave historike.

Mirëmëngjes, dhe me keto pak sekonda nga Pazari i Gjirokastrës dje dhe sot, ju uroj një të dielë të bukur!’- shkruan Rama në rrjetet sociale./Opinion.al

Check Also

Çfarë ndodhi mbrëmë në qiellin e Shkodrës? Meteorologu shpjegon fenomenin e çuditshëm

Qyteti i Shkodrës dhe zonat përreth u zbardhen nga breshëri pas reshjeve që zgjatën disa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 10 =