Home / Aktualitet / Rama për kryetaren e Bashkisë: Mua ma thua ti?! Je shtrigë e ça shtrige

Rama për kryetaren e Bashkisë: Mua ma thua ti?! Je shtrigë e ça shtrige

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në Roskovec, ku kryetarja e Bashkisë Majlinda Bufi, po i tregonte rilindjen urbane të qendrës së qytetit, që sipas saj po iu jep të gjithë qytetarëve një mundësi të re për të kaluar pasditet e tyre.

Në mesin e godinave që vizituan ishte dhe ajo e Bashkisë, ku Rama iu tha punonjëseve se Bufi ishte një ”shtrigë e çfarë shtrige”.

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =