Home / Aktualitet / Rama merr në mbrojtje Blendi Gonxhen

Rama merr në mbrojtje Blendi Gonxhen

Një dordolec që tregoi faktet. Faktet ishin ato që mua më bëjnë krenar që kemi drejtues si Blendi Gonxhja, të cilët s’bëjnë sikur nuk shikojnë dhe nuk dëgjojnë kur u vjen një mesazh në telefon. Ju e patë komukikimin, ai është komunikimi që unë kam ëndërruar nga çdo punonjës i administratës, nga çdo drejtues zyre.

Ah sikur të ishin të gjithë ashtu! Ah sikur gjithë drejtuesit e zyrave të ishin ashtu. Ajo që Ilir Meta nuk tregoi është një video, ku vëlllai i Monikës kishte pasur një kafaz pëllumbash ku i binin në duar vezë floriri, me paga që dhe vetë kontroollorët do ishin tronditur.

Kanë ngritur një akuzë t’i çojnë në organet e hetimit ato USB-rat, le ti çojnë. Unë nuk e di pse nuk i çojnë, pasi ato janë gatuar diku tjetër, Janë gatuar aty ku çdo patronazhistë e di. Pa patronazhist nuk do të ishte krijuar as Partia Demokratike dhe Partia konservatore Amerikane.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 7 =