Home / Aktualitet / Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën

Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën

Kryeministri Edi Rama konfirmon pjesëmarrjen për të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Presidenti Meta, ku do të flitet për të caktuar datën e zgjedhjeve të përgjithshme.

Takimi midis Ramës dhe Metës do të zhvillohet gjatë ditës së nesërme në orën 11:00 në selinë e Presidencës, i pasuar më pas nga takimi me kreun e PD-së, Lulzim Basha një orë më vonë.

Në Presidencë pritet të shkojë edhe nënkryetari i LSI-së, Luan Rama.

Check Also

Shqipëria nuk gjen qetësi/Të shtënat me armë në Durrës, humb jetën 39-vjeçari, i biri në spital i plagosur

Ka humbur jetën një nga personat që u qëllua me armë mbrëmjen e sotme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 2 =