Home / Aktualitet / Rama feston ditëlindjen me gruan që i dhuroi jetën (Foto)

Rama feston ditëlindjen me gruan që i dhuroi jetën (Foto)

Kryeministri Edi Rama mbush sot 56 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta kalojë me nënën e tij.

Kryeministri ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shfaqet i përqafuar me zonjën Aneta dhe shkruan: ”Me gruan që më dha jetën”.

M.C

Check Also

Tito e helmoi Stalinin?

Josif Stalini, në vitin 1923 i dërgoi një letër Byrosë Politike, përmes së cilës informon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 5 =