Home / Aktualitet / Rama e nis ditën me pamje nga bypassi i Shkodrës: Shkodranët do marrin frymë lirisht…

Rama e nis ditën me pamje nga bypassi i Shkodrës: Shkodranët do marrin frymë lirisht…

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bypassi i Shkodrës.

Ai ka postuar një video nga bypassi dhe she shkruan se kjo rrugë do të jetë më shumë frymëmarrje për shkodranët, pasi rruga ka çdo element si, rotuare, ndriçim, gjelbërim dhe korsi për biçikleta.

“Mirëmëngjes dhe me bajpasin e Shkodrës që këtë verë do të jetë një frymarrje më shumë për shkodranët, me të gjithë elementet urbanë, trotuare, ndriçim, gjelbërim dhe korsi për biçikleta, ju uroj fundjavë të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Check Also

Gjata: Betejën e kemi me Ramën dhe modelin e tij, në PD do të hyjë fryma e re

Partia Demokratike do të zhvillojë në 17 korrik, mbledhjen e kuvendit Kombëtar, ku do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − sixteen =