Home / Sport / Qeni i presidentit ndërpretë ndeshjen në Zvicër

Qeni i presidentit ndërpretë ndeshjen në Zvicër

Zurich barazoi 1-1 sot në shtëpi kundër Sion. Por, një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në këtë ndeshje, pasi qeni i presidentit të Zurich, Ancillo Canepa, mori të gjithë vëmendjen e mediave, ndërsa pamjet nisin të qarkullonin në rrjet.

Qeni u fut në fushën e blertë dhe për një moment ndeshja u ndal, për të rinisur së shpejt. Arbitri i ndeshjes nisi të qeshte, kurse nga tribuna dikush zbriti dhe qeni u bind për t’u larguar nga fusha./ Opinion.al

 

Check Also

Bajerni ka harruar të fitojë, Eintracht Frankfurt rezulton tepër i fortë në shtëpi, rihapet kampionati gjerman

Është rihapur sërisht kampionati gjerman, pasi Bayern Mynchen është mposhtur këtë të shtunë nga Eintracht …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 11 =