Home / Aktualitet / Punëtori ndërroi jetë pasi ra nga lartësia, arrestohet pronari i banesës

Punëtori ndërroi jetë pasi ra nga lartësia, arrestohet pronari i banesës

Është arrestuar ditën e sotme në Durres pronari i banesës, nga ku gjeti punëtori i tij 51 vjeçar me inicialet I.J.

Ngjarja ndodhi ditën e djeshme teksa punëtori ra nga një lartësi e konsiderueshme dhe gjeti vdekjen e menjëhershme.

Lidhur me ngjarjen është marrë si fajtor dhe është arrestuar shtetasi 65 vjeçar me inicialet A.M.

Njoftimi i Plotë

Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 65 vjeç, banues në Durrës, pasi ditën e djeshme, gjatë kohës që ka qenë duke punuar në banesën e tij, ka rënë nga lartësia një punëtor, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili ndërroi jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Check Also

Aksident i rëndë, vdesin babë e bijë(DETAJE)

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Lushnjë, ku fatkeqësisht kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × one =