Home / Horoskopi / Puna, dashuria… ja parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Puna, dashuria… ja parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të jetë në një aspekt disonant. Kujdes nga marrëdhëniet me të tjerët! Duke lënë mënjanë nervozizmin, ju jeni duke u rikthyer në majë, edhe nëse do t’ju duhet gjithë durimi që keni. Ka nga ata që do të kenë qenë në gjendje të prekin disa përmirësime, edhe nëse kthesa e vërtetë do të ndodhë pas 17 dhjetorit. Në atë moment mund të ktheheni të dilni në pah.

Demi

Do të jeni goxha të ashpër këtë të enjte. Nëse keni ndërlikime në dashuri, nëse ka vështirësi në marrëdhënie, do të jetë më mirë për ju të shtyni ballafaqimet dhe diskutimet në gjysmën e dytë të dhjetorit, kur yjet janë më të mirë. Tani me familjen, punën dhe problemet e parave jeta juaj është përmbysur.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, një 2021 i shkëlqyer ju pret! Do të jetë viti i revanshit për shumë prej jush. Më në fund, të gjitha vështirësitë që keni përjetuar deri më tani mund t’i lini pas vetes dhe të hapeni për një periudhë shumë me fat. Rilindja juaj është pranë!

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj nesër. Ju duhet ta shfrytëzoni atë, t’i përkushtoheni marrëdhënieve të rëndësishme, emocioneve më të këndshme. Venusi në aspektin harmonik mund t’ju japë kënaqësi të bukura nga pikëpamja e marrëdhënieve! Mos harroni se në fund të vitit Saturni nuk do të jetë më në opozitë dhe ju do të jeni në gjendje të lehtësoni veten pak më shumë.

Luani

Siç ju inkurajon të bëni horoskopi i Paolo Fox, të premten dhe të shtunën, duhet të përpiqeni të kapërceni disa nga vështirësitë tuaja dhe, në të njëjtën kohë, të përpiqeni të mos lodheni shumë. Këto ditë po përjetoni shumë konfuzion në punë. Disa projekte që dukej se po ngriheshin u ndalën papritur. Ballafaqimi me situata të caktuara gjatë kësaj kohe po bëhet më i ashpër!

Virgjëresha

Dashuria mund të rikthehet në modë deri në fund të javës. Kjo do të ndodhë edhe më shumë për ata që kanë përjetuar kohët e fundit një krizë sentimentale. Pavarësisht nga vështirësitë e mëdha të këtij viti, ju jeni një nga shenjat që ka arritur të ndërtojë diçka të bukur, e cila ka përjetuar risi të rëndësishme. Tani për tani ju jeni padyshim më të fortë!

Peshorja

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të ndjeni pak dobësi. Shtrëngoni dhëmbët dhe mos e humbni besimin! Nga mesi i dhjetorit Saturni dhe Jupiteri do të kthehen në favor dhe gjërat do të marrin një kthesë shumë më të mirë. Në punë do të duhet të ndryshoni, të merrni një rrugë të re. Eshtë koha për të mbyllur situata të caktuara që nuk vazhdojnë më. Gjatë fundjavës së ardhshme, dashuria do të jetë më bindëse!

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, e enjtja do të jetë një ditë e favorshme për çështjet personale. Nëse duhet të flisni me një person, tregojini gjëra të rëndësishme, përfitoni nga këto yje! Në dashuri, përkundrazi, do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, të paktën deri të dielën. Nëse nuk jeni të kujdesshëm, do të rrezikoni të flisni ose të veproni gabim, duke e përkeqësuar situatën.

Shigjetari

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, do të keni një dozë të mirë force dhe optimizmi! Më në fund po çliroheni nga të gjitha tensionet dhe vështirësitë e përjetuara gjatë pjesës së parë të vitit. Këto ditë dikush mund edhe të hakmerret personalisht. Nga tani e tutje, dashuria gjithashtu do të përmirësohet. Nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë, përfitoni nga kjo kohë për të dalë në pah.

Bricjapi

Të enjten do të jeni mjaft të zhytur në mendime, të shqetësuar për një problem që ka lindur muajt e fundit. Mos harroni se ju ende mbeteni një shenjë fituese. Sigurisht, në këtë moment ju jeni të frikësuar për një rinovim që nuk arrin ose po përjetoni një bllokim. Mos u dëshpëroni! Situata do të zhbllokohet shumë shpejt! Nëse shikojmë verën e kaluar, mund të kuptojmë se sa garanci më shumë keni marrë. Dashuria mund të kthehet në modë.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të mbani nën kontroll tensionin tuaj nervor, trazimin tuaj të thellë. Javët e fundit, është shfaqur ankthi që ju do të duhet të menaxhoni në një farë mënyre. Venusi i paqëndrueshëm mund të ngrejë disa dyshime në dashuri, veçanërisht nëse keni një Dem apo një Luan në krah. Bëni kujdes!

Peshqit

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, mund të bëheni paksa të pakapshëm, të pasigurt për ato që ndjeni ose thoni. Yjet flasin për diçka të bukur, veçanërisht në dashuri, megjithatë duket se nuk dini si ta kuptoni. Marrëdhëniet e të porsalindurve janë ende nën vëzhgim, ndërsa shumë Peshq të lidhur në mënyrë romantike prej kohësh po vënë në dyshim lidhjen e tyre.

Check Also

Diplomati rus/ I implikuar në Maqedoni, pjesë e spiunazhit rus

Aleksej Krivoshev u dëbua dje nga Shqipëria për shkak të thyerjes së masave anti-COVID. Para …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =