Home / Aktualitet / Pse nuk del Rama në debat? Meta ironizon me Kryeministrin

Pse nuk del Rama në debat? Meta ironizon me Kryeministrin

Konfliktin ne Elbasan e stisi Edi Rama, i cili eshte i vetmi pergjegjes per ate situate dhe per te gjitha zhvillimet dramatike aty. Ngjarja e rende ndodhi ne pranine e policise, qe tregon se ky eshte nje shtet i kapur nga krimi.

Struktura per mbrojtjen e votes eshte nje e drejte legjitime e opozites, ne kushtet kur Damiani ne vend qe te ishte sot ne burg eshte kandidat per deputet, kur struktura kriminale te Rilindjes vazhdojne me manovra per blerjen e votes dhe presione ndaj qytetareve.

Per kete oferte te tyre poshteruese, Rilindja do ndeshkohet ne menyren me shembullore me 25 Prill.

E ftoj Ramen per te disaten here per nje debat televiziv ne Vlore. Por jam i bindur se nuk do te vije sa kohe atij i ra te fiket edhe nga Babaramo. Kjo tregon qarte qe eshte ne gjendje shume te rende.

Edi ka frike te ballafaqohet me mua para Vlores dhe para te gjithe popullit sepse e ndjen qe eshte i humbur ne debat, pa filluar.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + six =