Home / Showbizz / Pse Ledri e Sara po e mbajnë mìster emrin e vajzës? Të gjithë i thërrasin Princesha….

Pse Ledri e Sara po e mbajnë mìster emrin e vajzës? Të gjithë i thërrasin Princesha….

Ditën e djeshme Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë, duke pushtuar të gjitha mediat rozë. Lindja e vajzës së tyre, duket se ka qenë një nga lajmet më të shumëpritura të publikut, ndërkohë që të gjithë mbeten kureshtar për emrin që do të ketë e vogla.

Çifti nuk e ka zbuluar si e kanë quajtur vajzën, dhe derimë tani sekreti po mbahet dhe nga miqtë e familja e çidfit. Bebes po iu referohen vetëm si “Princesha Vula”.

Sara Hoxha kohë më parë kishte thënë se emrin vajzës do t’ia vendosin pasi që t’ia shohin fytyrën.

Njejtë kishte vepruar edhe Kim Kardashian që katër fëmijët e saj u kishte vendosur emrat pas katër ditësh nga lindja e tyre. Tashmë familjarët kanë publikuar tortën që e kanë porositur për çiftin.

Check Also

E krahasoi me majmunët dhe e fyeu për moshën, çudit Albi Nako

Ditën e djeshme në spektaklin “Just Dance”, mori pjesë një konkurrente 40-vjeçare, për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × one =