Home / Aktualitet / Prostitucioni në Tiranë: 61 vjeçarja kapet mat me 29 vjeçarin në hotel

Prostitucioni në Tiranë: 61 vjeçarja kapet mat me 29 vjeçarin në hotel

Policia e Tiranës ka goditur një rast të shfrytëzimit të protitucionit duke ndaluar një  grua 61 vjeçare pasi u kap në   flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit.

Ata janë ndaluar në një hotel në bulevardin “Zogu i Parë”

“Nga specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Tiranë u arrestuan në flagrancë për veprat penale “Prostitucioni” dhe “Shfrytëzimi i prostitucionit, shtetasja N. P., 61 vjeçe, banuese në Fier dhe shtetasi O. B., 29 vjeç, banues në Tiranë, sepse në bulevardin “Zogu i Parë”, në ambientet e një hoteli, shtetasja N. P. është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit “ informoi policia e Tiranës

Check Also

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + nine =