Home / Sport / Problemet nuk kanë të sosur për Mario Mandzukic, çfarë i ka ndodhur kroatit

Problemet nuk kanë të sosur për Mario Mandzukic, çfarë i ka ndodhur kroatit

Nuk kanë fund telashet për Mario Mandzukic. Sulmuesi i Milanit nuk është përfshirë në listën e të grumbulluarve të Stefano Piolit në ndeshjen ndaj Beneventos e cila do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në stadiumin “San Siro” me fillim nga ora 20:45.

Sulmuesi kroat pothuaj nuk është aktivizuar fare me kuqezinjtë pas dëmtimit që kishte pësuar dhe tani sipas mediave italiane, 34-vjeçari ka kaluar bronkit (sëmundje e rrugëve të frymëmarrjes).

Mandzukic është aktivizuar në total në të gjitha kompeticionet në 8 sfida ku është aktivizuar në 265 minuta në tota

Check Also

Përkeqësohet situata tek Juventusi, përçahen drejtuesit e klubit

Gjërat në Juventus janë duke u përkeqësuar gjithnjë e më shumë, pasi raportohet për një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =