Home / Aktualitet / Presidenti Emannuel Macron qëllohet me shuplakë

Presidenti Emannuel Macron qëllohet me shuplakë

Presidenti francez Emannuel Macron është qëlluar me shuplakë gjatë një vizitë në qytetin Dromë.

Vijon…

Check Also

Manastirliu inspekton qendrën shëndetësore të Ishmit: Hartohen protokollet për turizmin, hapim 29 qendrat verore

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar punimet në qendrën shëndetësore të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 7 =