Home / Aktualitet / Portugali-Gjermani, dy autogola për 4 minuta

Portugali-Gjermani, dy autogola për 4 minuta

Gjermania përmbys gjithcka në katër minuta. Portugezët kanë shënuar dy autogola, që kthejnë rezultatin në favor të gjermanëve. Në minutën e 35 ishte Dias që devijoi në portë tentativën e Havertz, duke barazuar rezultatin.

Disa minuta më vonë vjen një tjetër autogol, këtë herë Raphael Guerrero që ndëshkon portierin e tij, duke e bërë një detyrë të vështirë për Portugalinë.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − eleven =