Home / Aktualitet / Policia shoqëron djalin e Azem Hajdarit, i gjejnë drogë në makinë

Policia shoqëron djalin e Azem Hajdarit, i gjejnë drogë në makinë

Policia e Elbasanit ka shoqëruar sot në komisariat djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njejtin emër me babain e tij, i cili ndërroi jetë pasi u qëllua për vdekje më 12 shtator 1998.

Burime për Boldnews bëjnë me dije se Azem Hajdari është shoqëruar në ambientet e policisë, pasi i është gjetur në makinë një sasi e vogël lënde narkotike, kanabis sativa.

Ai ishte duke udhëtuar në Elbasan së bashku me një mikun e tij me një makinë luksoze, ndërkohë që policia i ndaloi për kontroll rutinë.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + seven =