Home / Aktualitet / Policia arreston “të fortin” e Elbasanit, sulmoi…

Policia arreston “të fortin” e Elbasanit, sulmoi…

Dhimitër Biba është personi i shumë kërkuar nga Policia e Shtetit, i cili ditën e sotme ka rënë në pranga.

Mësohet se Policia e Elbasanit kishte lokalizuar vendndodhjen e Bibës në zonën e Bradasheshit, dhe ka ndërmarrë operacionin për arrestimin e tij.

Ndërkohë gjatë tentativës për ta arrestuar, ai ka sulmuar njërin nga efektivët e policisë dhe ia ka dalë t’u ikë bluve.

Më pas, këta të fundit i janë vënë menjëherë në ndjekje, ku pas 10 orësh kërkime është bërë i mundur arrestimi i të shumë kërkuarit.

Check Also

Shqiperia e shoqerise distopike

Shaban MURATI- Shqipëria është bërë një shoqëri distopike. Peshqit e mëdhej, që janë në postet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − eight =