Home / Bota / Po kontrollonte makinën në kufi, roja shokohet nga ajo që zbulon(VIDEO)

Po kontrollonte makinën në kufi, roja shokohet nga ajo që zbulon(VIDEO)

Një maroken u gjet brenda një thesi me hi toksik nga rojet spanjolle ku po përpiqej që të kalonte kufirin në mënyrë ilegale.

Mediat e huaja raportojnë se rojet kufitare menduan se ishte i vdekur, pasi hiri është helmues, por shumë shpejt ata e zbuluan se është gjallë sepse marokeni reagoi.

Pamjet e mëposhtme tregojnë se si një oficer i Gardës Civile dalloi këmbën e burrit brenda thesit para se ta ngrinte dhe po i thoshte kolegut aty pranë, “ai ka vdekur”.

Hiri po eksportohej në Spanjë, ku përdoret zakonisht në beton, çimento dhe riparime rrugësh.

Check Also

Covid-19/ 21 persona humbasin jetën në Shqipëri

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 306 të vaksinuar, 3372 testime, 838 të shëruar, 819 raste të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 7 =