Home / Aktualitet / Po jepte intervistë “live”, analistit i ndodh e papritura(VIDEO)

Po jepte intervistë “live”, analistit i ndodh e papritura(VIDEO)

Në kohën e pandemisë të ftuarit në televizione më së shumti kanë qenë oline dhe kjo ka sjellë edhe incidente të shumta.

Një incident i tillë ka ndodhur edhe në Ukrainë. Analisti Dmitry Elovsky, po përgatitej t’ u përgjigjeshe pyetjeve mbi takimin e liderëve të Bjellorusisë dhe Rusisë, Alexander Lukashenko dhe Vladimir Putin, por diçka nuk shkon në lidhje dhe ai duket qartësisht në vështirësi.

Situata ndërlikohet edhe më shumë, kur kamera fillon të rrotullohet duke treguar një grua që duket e zhveshur.

Por mbetet për t’ u admiruar ftohtësia e moderatorëve të emisionit, që ndërprenë transmetimin për shkak të “defekteve teknike”.

Check Also

Me këto mënyra të thjeshta mund t’i fshihni thinjat nëse nuk doni t’i lyeni flokët

Si rregull, thinjat e para dalin pas të 30-tave! Nëse gjeni fije gri më herët, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − three =