Home / Aktualitet / “Plumbin në ballë e ke pak”, analistja shqiptare kërcënohet me jetë

“Plumbin në ballë e ke pak”, analistja shqiptare kërcënohet me jetë

Analistja politike, Luljeta Aliu është kërcënuar publikisht nga një person në rrjetin social Facebook.

“Përnime lyp plumb në ballë edhe pak është!”, shkroi komentuesi në një nga postimet Aliut.

Ajo madje përmendi edhe policinë dhe prokurorinë e vendit, që sipas saj janë të korruptuar dhe shumica e tyre mendojnë si këcënuesi në fjalë.

“Po kush, cili prokuror del e arreston këtë tip, që publikisht më kërcënon me jetë e që iu bën thirrje neandertalëve tjerë? Asnjë. Sepse kështu mendojnë shumica e burrave, si ky”, shkroi Aliu në Facebook.

Check Also

Thethi i bllokuar nga bora, ja sa familje rrezikojnë të mbeten pa votuar

Na ndajnë vetëm 2 ditë nga zgjedhjet e së dielës ndërkohë që banorët Shkodrës të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 7 =